I se starší telefonní ústřednou lze využívat nejmodernější služby a technologie.

Shrnutí: Společnost YobNet Czech nabízí komplexní služby pro majitele starších pobočkových ústředen, které mohou bez problémů fungovat i v rámci nejmodernějších technologií.

Společnost YobNet Czech s.r.o. uvádí na trh unikátní balíček služeb pro správu a servis ústředen YobNet PBX SSP. Novinka je určena především pro firmy a organizace, které provozují starší telefonní pobočkové ústředny a hledají efektivní způsob, jak zajistit jejich bezproblémový provoz, potažmo modernizaci či přizpůsobení nejnovějším technologickým novinkám.

V rámci YobNet PBX SSP (Support Services Pack) si mohou zákazníci zvolit kombinaci služeb, která zajistí požadovaný výstup (uspokojí potřeby a přání klienta). Nabídka tak uspokojí každého zákazníka – ať už hledá pouze jistotu, že v případě poruchy ústřednu někdo rychle opraví, anebo chce prostřednictvím preventivních pravidelných kontrol a průběžnou modernizací zajistit bezproblémový chod své komunikační centrály.

Mezi velmi oceňované služby patří také modernizace a rozšiřování stávajících řešení tak, aby maximálně vyhovovala nejnovějším technologických požadavkům vč. možného využití stále populárnějšího telefonování prostřednictvím internetu.

Nedílnou součástí YobNet PBX SSP je také poradenství při výběru nejvhodnějších telekomunikačních balíčků a cenová optimalizace. Obě služby zajišťuje společnost YobNet Czech průběžně a pro všechny klienty firmy jsou poskytovány zcela zdarma.

“Dlouho jsme s kolegy zvažovali, zda pro podobné služby je na trhu prostor. Zájem nás ovšem přesvědčil, že stále ještě existuje mnoho zákazníků, kteří provozují starší ústředny a postrádají komplexní servis, jaký dnes dodavatelé běžně poskytují u nových řešení,” popsal důvod k oznámení služeb Václav Bambula, jednatel společnosti YobNet Czech.

YobNet PBX SSP
Balíček YobNet PBX Support Services Pack komplexně pokrývá potřeby uživatelů telefonních pobočkových ústředen. Jeho součástí jsou následující služby:
– optimalizace nákladů na hovorné;
– optimalizace nákladů na datové služby;
– optimalizace technického řešení pro nejmodernější komunikační infrastrukturu a technologie;
– technologie VoIP a jejich využití ve stávajících řešeních;
– IP PBX se začleněním do stávající infrastruktury.

YobNet Czech
Společnost YobNet Czech je součástí skupiny ICT firem, kterou v ČR dále tvoří firmy ss7IPCom a Český bezdrát. Kromě  služeb YobNet ICT Outsourcing a služeb pro správu a servis ústředen YobNet PBX SSP zajišťuje firma také konzultační služby v oblasti poradenství při nákupu telekomunikačních služeb a technických řešení.