Základní informace:

Společnost Český bezdrát IT support s.r.o. (do 12.7.2017 YobNet Czech s.r.o.) byla zalozena na podzim roku 2011.Společnost poskytuje profesionální ICT řešení pro ISP providery, telekomunikační operátory, call centra a pro širokou firemní klientelu. Naše profesionální služby jsou poskytovány v celé ČR a ve vybraných zemích Evropy. Působíme na trhu jako intergrátor řešení ICT , služeb elektronických komunikací a IT služeb. Jsme schopni podporovat naše zákazníky také v oblastech servisu a údržby stávající telekomunikační a IT infrastuktury, jako jsou pobočkové telefonní ústředny, servery, routery, počítačové sítě apod.

Obchodními partnery Český bezrát IT support s.r.o. jsou:

firma Český bezdrát s.r.o. , působící již od roku 2002 na celém území ČR v oblasti poskytování bezdrátového i pevného připojení k Internetu a od roku 2005 i v oblasti poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP.

firma Český bezdrát Technologies s.r.o. (do 12.7.2017 ss7IPCom s.r.o.) , výrobce telefonních IP ústředen ss7NET určených jak pro VoIP telekomunikační operátory s možností propojení s klasickými pevnými TDM sítěmi na rozhraní E1/SS7 nebo E1/DSS1, tak i pro firemní zákazníky požadující telefonní ústředny s rozhraním SIP/Eth., ISDN2A/D, ISDN30, HTS/RJ11.

fyzická osoba Libor Kočí, který se již řadu let pohybuje hlavně v telekomunikacích v oblasti telekomunikačních a IT řešení. Libor Kočí pracoval na technických pozicích u společností ETEL s.r.o.,  Volny a.s. , Telecom Austria a.s. ,  Voinet s.r.o.