Jste firma či podnikáte v ruzných lokalitách a chcete mezi sebou efektivně a bez velkých nákladů komunikovat? Virtuální ústředna Delphinus Alfa je to pravé pro Vás. Garance dostupnosti 99,9%. Přeneseme Vám i původní čísla nebo dáme nové.

Virtuální VoIP ústředny Delphinus Alfa

Virtuální IP ústřednu Delphinus Alfa zákazník nevlastní, ale jen si jí pronajímá. Získává úplně stejný komfort jako u skutečné pobočkové ústředny.Ústředna je fyzicky umístěna v plně zajištěném a klimatizovaném kolokačním centru a připojena na páteřní síť.  Odpadají tedy náklady za pořízení a správu. Vše řešíme za Vás, rekonfigurace, pravidelný servis, Vy platíte jen za Vámi zvolený tarif. K připojení je potřeba jen Internetové připojení s kterým Vám v případě že žádné nemáte umíme také pomoci.

Výhody virtuální ústředny:

   - Žádná investice do nákupu pobočkové ústředny.
   - Nemusíte investovat prostředky na zajištění chodu ústředny. Žádné placení energií, nemusíte pořizovat záložní napájení atd.


   - Nemusíte platit vlastního pracovníka na údržbu ústředny.
   - Ústředna Vám morálně a ani fyzicky nezestárne.
   - Integrovaný Antifraud – ochrana před zneužití.
   - Úspora na hovorném při připojení více lokalit (např. pobočky firmy v ČR ale i v zahraničí si mezi sebou volají zdarma)


   - K volání můžete použít stolní telefon, notebook a chytrá zařízení (tablet a mobil).
   - Nastavení přes web.
   - Nové telefonní číslo nebo přenos původního.
   - Garance dostupnosti 99,9 %.

K virtuální ústředně si můžete v případě Vašeho zájmu od nás pronajmout i telefonní přístroje. Toto řešení skýtá hned několik výhod:
    
   - nízký počáteční náklad
   - záruka okamžité výměny v průběhu pronájmu
   - přednastavení a správa pronajmutých zařízení – telefon u Vás pouze zapojíte do sítě

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel.: 220 990 990 nebo níže:

Veškeré uvedené ceny jsou v Kč bez DPH 21%.

Telefonní služby EriVoIP jsou účtovány společností  Český bezdrát s.r.o., IČ: 259 02 415, se sídlem Zámečnická 592, Příbor 742 58 (http://www.eri.cz).

Účtovaní hovorů do pevných a mobilních sítí v ČR je po vteřinách ( 1s + 1s). Všechny ostatní podmínky, tarifikace  i ceny jsou dle tarifu EriVoIP - Panter L      (viz.: http://www.eri.cz/erivoip-panter-l ).